ČERPANIE SOCIÁLNEHO FONDU

INFORMÁCIA PRE ZAMESTNÁVATEĽOV

Chcete odmeniť svojich zamestnancov? Vážite si ich prácu a chcete im dopriať kvalitnú regeneráciu? Klinika Kostka Vám ponúka zaujímavé a jedinečné riešenie. Ponúkame Vám poukážky, vďaka ktorým sa čerpanie sociálneho fondu zmení na administratívne nenáročný a účinný nástroj motivácie všetkých zamestnancov. Čerpanie sociálneho fondu sa tak stane atraktívnym zamestnaneckým benefitom.

Cieľom každej úspešnej spoločnosti je prilákať tých najlepších zamestnancov a udržať ich lojalitu, spokojnosť a motiváciu v práci, i mimo nej.

Dobre zvolený systém odmeňovania zvýši Vašu konkurencie schopnosť pri získavaní zamestnancov, pružne dorovná stále rastúcu cenu pracovnej sily a pomôže motivovať a stabilizovať kľúčových pracovníkov podniku.

Využitím systému zamestnaneckých výhod vo forme klubových balíčkov:

  • vytvoríte jednoduchý a prehľadný systém čerpania prostriedkov sociálneho fondu,
  • ušetríte čas a prácu spojenú s poskytovaním zamestnaneckých výhod,
  • zvýšite Vašu konkurenčnú výhodu na trhu práce,
  • zvýšite výkonnosť a produktivitu Vašich zamestnancov,
  • podporíte rovnováhu medzi súkromným životom a prácou Vašich zamestnancov.

 

Podľa zákona č.152/1994 Z.z. o sociálnom fonde je každý zamestnávateľ povinný tvoriť a čerpať sociálny fond. Pre mnohých väčších zamestnávateľov je to administratívne a personálne náročné. Čerpanie sociálneho fondu prostredníctvom poukážok je výhodným riešením aj pre menšie firmy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *