KARIÉRA

PREČO KLINIKA KOSTKA

Práca na Klinike Kostka poskytuje vysoko kvalifikovanú a kvalitnú starostlivosť klientom a potreby klientov sú tu na prvom mieste. Na Klinike Kostka budete objavovať kultúru tímovej práce, profesionalitu, vzájomný rešpekt a osobný rast.

ČO PONÚKAME

Dbáme na to, aby výber zamestnancov na jednotlivé pracovné pozície bol ten najlepší. Pod pojmom kvalifikácia nechápeme iba odborné znalosti, ale tiež sociálne schopnosti a vlastnú iniciatívu.

  • Kultúra a ľudia – Naša kultúra má svoje korene v ideáli zakladateľa, ktorý oceňuje tímovú spoluprácu, kolegialitu, profesionalitu, vzájomný rešpekt a záväzok k neustálemu pokroku.
  • Tímová práca – Na Klinike Kostka, nájdete aktívne podporované tímové prostredie.
  • Posilnenie – Bez ohľadu na svoju pozíciu, môžete si byť istí, že váš hlas bude počuť – a že budete mať právom robiť to, čo je v najlepšom záujme pacienta.
  • Inovácia – Na Klinike Kostka budete neustále podnecovaní k inováciám a k zlepšovaniu poskytovania zdravotnej starostlivosti.
  • Moderné technológie – Klinika Kostka je moderné pracovisko, na ktorom budete môcť pracovať s vysoko kvalitnými zariadeniami a technológiami, ktoré potrebujete pri svojej práci na najvyššej úrovni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *